فهرست

برگزاری همایش کشوری آموزش علوم پزشکی بصورت مجازی از ۲۰ تا ۲۳ تیرماه

بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و دومین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزش علوم پزشکی طی روزهای ۲۰ تا ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود.

قابل توجه متقاضیان هجدهمین فراخوان جذب هیات علمی

قابل توجه متقاضیان فراخوان هیجدهم جهت مشاهده رشته های اعلام نیاز جذب اعضا هیات علمی دانشگاه ها در فرم ثبت نام می توانید بعد از کلیک بر روی دکمه شروع ثبت نام در فراخوان هیجدهم در مشخصات اولویت های انتخابی با کلیک بر روی دکمه... لیست اعلام نیازها را مشاهده نمایید.

درخشش نشریه دانشجویان کمیته دانشجویی توسعه آموزش EDC در دومین جشنواره درون‌دانشگاهی نشریات دانشجویی

همزمان با برگزاری جشنواره سراسری رسانه و نشریات تیتر ۱۲؛ دومین جشنواره درون‌دانشگاهی نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار شد.

نشست وبیناری راه کارهای تسهیل امور آموزشی در همه گیری کرونا در راستای آموزش پزشکی پاسخگو

نشست وبیناری با موضوع راه کارهای تسهیل امور آموزشی در همه گیری کرونا در راستای آموزش پزشکی پاسخگو با سخنرانی دکتر خیرخواه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل در تاریخ دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹ برگزار می شود.

قابل توجه داوطلبین آزمون های جامع میان دوره علوم پایه پزشکی، پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی مورخ ۹۹/۱۰/۴

تاریخ آزمون و محل آزمون ها بشرح ذیل می باشد. ضمنا خواهشمند است در صورت ابتلا به ویروس کرونا جهت ایجاد محل قرنطینه مراتب را از طریق شماره تماس ۳۲۲۰۸۱۴۳ و ۴۵ داخلی ۲۱۳ اطلاع رسانی نمایید.

قابل توجه پذیرفته شدگان سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی دندانپزشکی

به استحضار می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان جدید به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت آموزشی شروع خواهد شد و ضروری است پذیرفته شدگان عزیز جهت اطلاع از مدارک لازم و نحوه ثبت نام اطلاعیه های بعدی را در همین سایت ملاحظه فرمایند.

اطلاعیه برای پسرانی که برگه اعزام بخدمت در دست دارند

با پرینت پذیرش در آزمون سراسری با مراجعه به دفتر پلیس +10 شهر خود برای صدور معافیت تحصیلی اقدام و برگه معافیت تحصیلی صادر شده را بهمراه مدارک اصلی در زمان تحویل مدارک که متعاقبا اعلام میگردد به  پذیرش وثبت نام دانشگاه تحویل دهند.  

قابل توجه داوطلبین آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی شهریور ۹۹

تاریخ آزمون و محل آزمون ها بشرح ذیل می باشد. ضمنا خواهشمند است در صورت ابتلا به ویروس کرونا جهت ایجاد محل قرنطینه مراتب را از طریق شماره تماس 32208143 و 45 داخلی 213 اطلاع رسانی نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش در سامانه نقل و انتقالات دانشجویان

به استحضار دانشجویان متقاضی نقل و انتقالات میرساند: زمان ثبت نام و ویرایش در سامانه انتقال و میهمانی از روز چهارشنبه مورخ 25/4/99 لغایت چهارشنبه مورخ 8/5/99 مجددا تمدید گردیده است.

اطلاعیه ویژه دانشجویان استعداد درخشان متقاضی ارتقا به مقطع کارشناسی ارشد

با عنایت به لزوم اجرای آئین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر (کارشناسی ارشد،) متقاضیان جهت ارائه مدارک و ثبت نام به واحد استعداد درخشان واقع در مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه (EDC ) مراجعه فرمایند.